תוכן שיווקית

רכישת תוכן

מה אומרת רכישת תוכן שיווקי באתר שלנו?

רכישת תוכן שיווקי מאופיינת בכתיבה היררכית נכונה באתר, יצירת מסלול טקסט מאוד מדויק שייצוראת ההיכרות שאנחנו רוצים שהמשתמש יעבור באתר שלנו, ובצורה תמציתית יבין מי אנחנו, ומה הצורך שאנחנו עונים עליו עבורו, הם אותם השירותים שלנו. ככל שניהיה מודיקים יותר נלכוד את תשומת ליבו של המשתמש. תוכן מדויק ומינימלי יעביר את המתשמש שלנו הבנה ברורה וממוקדת על מי אנחנו ומה אנחנו נותנים לו כולל מכלול האיכויות שלנו וייחודיות שיש רק לנו. 

מבנה התוכן באתר,

האתר יכלול טקסט ממוקד ומינימלי לדף הבית וטקסטים מפורטים יותר אודות העסק, השירותים שלנו, בלוג וכל דבר שנועד לשכנע את הקורא שהוא זקוק לשירות שלי ולגרום לו לבצע פעולה באתר שלי, מה שנקרא, הנעה לפעולה לצורך השגת המטרה.

מהות רכישת תוכן שיווקי 

תוכן שיווקי תופס אותנו כמעט בכל מקום: פליירים, באנרים, אודות העסק, דפי קטגוריה, דפי נחיתה, פוסטים בפייסבוק, מודעות בגוגל ועוד מגוון מקומות.
הכתיבה השיווקית מאופיינת בכך שפוגשת את עין הצרכן וגורמת לו להמשיך לקרוא ובסופו של דבר לרכוש את המוצר. רכישת תוכן שיווקי יכול להיות מועיל רק אם הכותב מבין את צורך הלקוח ומצליח לגרום לו להתעניין ע״י זה ששם את עצמו במקום הצרכן בכדי להיכנס לנעליו.

רכישת תוכן שיווקי מקצועי

הרצון בלכתוב את הטקסט לבד נובע לרוב בחסכון בכסף. אך מי שחוסך על רכישת תוכן שיווקי מקצועי מוצא את עצמו עושה את הפעולה ההפוכה – מרחיק ולא מוביל את הגולשים לפעולה הנכונה, גורם למוצר להראות זול ופחות איכותי.
טקסט שכתוב נכון יגרום לקוראים להבין שכמו הטקסט העסק שלכם, עובד בצורה נכונה וטובה, וכדאי להם לפנות אליכם ולכן מומלץ להשקיע את הכסף בבחירת חברה לכתיבת תוכן שיווקי ואיכותי שבסופו של דבר תגרום להחזר ההשקעה שלכם.

כתיבה מותאמת קהל,

אנו בדור שכבר לא קורא אם לא מעניין אותו, אנו כיום בעידן הסלולר והכל אצלנו מהר, אנו לא קוראים תחילה אלא סורקים תחילה ואם מעניין אותנו אנו קוראים. ולכן על אחת כמה וכמה חשוב שהכתיבה השיווקית תהיה מדוייקת.

 

כתיבה זו אומנות!

כתיבה היא אומנות הגורמת להבנת הגולש עד כמה המוצר חשוב לו וגורמת לו לרצות את המוצר. ע״י טקסט נכון, שכתוב רהוט וללא צורך לתת ללקוח את ההרגשה כי אתם נואשים ללקוחות.

כתיבה היא מקצוע!

ישנם אנשים שאינם מבינים את משמעות התוכן השיווקי. וחושבים שכל אחד יכול לכתוב תוכן שימשוך את הגולשים. אז ישנם באמת אנשים היכולים לכתוב תוכן טוב ומעניין אך רוב האנשים אינם יודעים לכתוב תוכן נכון. הרבה רושמים תוכן כם סימני קריאה מוגזמים, צביעה של טקסט ועוד טעויות רבות.

התוכן הוא המלך

  • טקסט מעניין מושך את העין, לא מעייף.
  • טקסט מעניין גורם למסר להיקלט גם במספר משפטים
  • טקסט מעניין כמה שיהיה ארוך גורם ללקוח לקרוא עד הסוף

דילוג לתוכן